КЗО "Загальноосвітня школа-інтернат №3" ДОР"

Волонтерський рух "Відкрита душа"

У КЗО «Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3 ДОР"
під керівництвом Габзовської Наталі Сергіївни
функціонує

Волонтерський рух "Відкрита душа"

Завдання руху:
- готуватися до майбутнього життя;
- виховувати в собі громадянина своєї країни;
- робити доброчинні справи;
- влаштовувати благодійні акції;
- організовувати шефство над молодшими школярами;
- доводити до відома молоді інформацію щодо наслідків хвороб, які спричинені шкідливими звичками;

- організовувати змістовне дозвілля, яке пропагує здоровий спосіб життя.

В санаторній школі-інтернат №3, 17 жовтня 2016 року пройшла солодка ярмарка. Кошти підуть на спасіння дівчинки 7 років - Шаповалової Поліни (дівчинка потребує пересадки костного мозгу), та частина грошей підуть на допомогу пораненим воїнам АТО.

26 листопада 2015 року у закладі відбувся благодійний ярмарок "Рука допомоги". Вчителі, вихованці та їх батьки продовали/купували  вироби, зроблені власноруч. Кошти від продажу було витрачено на придбання продуктів харчування воїнів АТО, які перебувають у лікарнях міста Дніпропетровська.
Вже наступного дня учні відвідали Дніпропетровський військовий шпиталь.

Допомога військовослужбовцям може бути різною, головне мати бажання. В Україні проходить Всеукраїнська акція зі збору та переробки пластикових пляшок та окремо кришечок-закруток для протезування воїнів АТО. 4 вересня 2015 року волонтерський рух школи-інтернату «Відкрита душа» оголосив про збір пластикових кришок. Учні почали виявляти свою активність, що свідчить про небайдужість вихованців нашого закладу.
Представники ГО «Спільними зусіллями» 22 грудня завітали до школи-інтернату. Зустріч була дуже зворушливою.