КЗО "Загальноосвітня школа-інтернат №3" ДОР"

Випускники школи - інтернат № 3

Випуск - 2015 року!

Щорічно від шкільного берега дитинства під парусом надії у далеку дорогу життя вирушають випускники школи. Так в 2014-2015 навчальному  році  19 вихованців попрощалися зі школою і   полинули в  доросле майбутнє.  Останній рік навчання для них  видався доволі складним: підготовка до ЗНО, складна навчальна програма, випускний вечір. Але наші випускники з цими завданнями успішно впорались.

28 травня настав довгоочікуваний, радісний і водночас сумний момент -  випускний вечір. Час востаннє сказати слова вдячності дорогим учителям, вихователям,  востаннє побути  класом. Юнаки та дівчата променіли щастям. А попереду їх чекало серйозне випробування – зовнішнє незалежне оцінювання. Результати ЗНО та вступна кампанія показали успіхи наших випускників, а саме з 19 вихованців 17 вступили до вищих навчальних закладів, 11 з них навчаються на бюджетній основі.

До Дніпропетровського національного університету імені О.Гончара вступили:

Бойко Катерина, Дурнєва Катерина, Коломієць Лада  - факультет української та іноземної філології та мистецтвознавства; Васюта Сергій – факультет суспільних наук та міжнародних відносин ; Петрова Наталя – факультет засобів масової комунікації; Васильчик Марія – факультет психології; Юхно Валентина – факультет міжнародної економіки.

Студентами Національного гірничого університету є Воробйов Максим – факультет інформаційних технологій, Черниш Богдан – факультет гірничої справи.

У майбутньому лікарями стануть Іванова Дарʼя –факультет лікарської справи, Кулагін Микита –факультет стоматології Дніпропетровської  державної медичної академії .

Стасик Софія та Лопатко Спиридон продовжують навчання в Дніпропетровському  університеті митної справи та фінансів. Софія навчається на факультеті інформаційних технологій та систем, а Спиридон – на факультеті правознавства.

До Дніпропетровського університету ім. А.Нобеля вступили Книш Анжеліка – філологічний факультет; Іжак Олександр – факультет психології. Студентом Київського національного університету культури та мистецтв став Бугай Олександр, який навчається на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. А Пришедько Аріна опановує спеціальність економіста в Міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Суботіна Ольга та Мущенко Владислав є студентами Медичного та Поліграфічного коледжів.

Бажаємо випускникам світлої життєвої дороги, чистого неба, миру, щасливого майбутнього та успіхів у досягненні своїх цілей!!! Нехай кожний з них знайде своє місце в житті!!!

Випускники КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 3" ДОР