Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання hier qr code erstellen Погода в Днепропетровске

Інформація для учнів

Як здолати хвилювання перед тестуванням, контрольною роботою, підсумковою атестацією?

Перед початком уроку:

≈ Готуйтеся!

≈ Ретельно вивчайте матеріал.

≈ Не бійтеся наближення тестування, контрольної роботи, підсумкової атестації.

≈ Сприймайте це як можливість показати обширність своїх знань і отримати винагороду за виконану вами роботу.

≈ Потрібно добре виспатися в ніч перед тестуванням, контрольною роботою, підсумковою атестацією.

≈ Відведіть собі час із запасом, особливо для справ, які треба виконати перед тестуванням, контрольною роботою, підсумковою атестацією і приходьте на урок незадовго до початку.

≈ Розслабтеся перед тестом, контрольною роботою, підсумковою атестацією.

≈ Не прагніть повторити весь матеріал в останню хвилину.

≈ Не приходьте на урок з порожнім шлунком.

≈ Візьміть цукерку або що-небудь інше, щоб не думати про тест, контрольну роботу, підсумкову атестацію,  не хвилюйтеся.

Під час уроку:

≈ Уважно прочитайте завдання.

≈ Розподіліть час на виконання завдання.

≈ Сядьте зручно.

≈ Якщо ви не знаєте відповіді, пропустіть це питання і приступайте до наступного.

Не панікуйте, коли всі починають здавати свої роботи. Ті, хто першим виконав завдання, не отримають за це додаткових балів.