Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання hier qr code erstellen Погода в Днепропетровске

Healthy Schools

Наша КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3"ДОР" стала учасником
Програми "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів".
Звіти роботи по даній програмі ви зможете спостерігати на сторінці фейсбуку

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011674873842  та шкільному сайті

healthy_schools_header-01.png

ПРО ПРОГРАМУ

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation.

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. Для цього протягом наступних трьох років буде залучено більше ніж 17 500 дітей у понад 500 школах по всій Україні
В рамках Програми розробляються рекомендації для закладів освіти щодо реалізації активностей та створюється спільнота відповідальних закладів, що сприяють здоров’ю учнів. П’ять найактивніших шкіл у фіналі Програми отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

v-icon

набуття та засвоєння учнями нових знань про здоровий спосіб життя;

v-icon

популяризація раціонального харчування та концепції “здорового дизайну” рекреацій та приміщень де перебувають і харчуються діти;

v-icon

впровадження нових форм організації тематичного дозвілля учнів;

v-icon

створення спільноти закладів загальної середньої освіти, що популяризують здоровий спосіб життя.

«Неймовірні ініціативи, надзвичайна енергія, унікальні вчителі, школярі і батьки, які заряджають, надихають і щодня доводять, що зміни починаються з нас самих. Результати пілотного проекту Healthy Schools справді вражають: 73 школи, 16 тис. дітей, вчителів, батьків, які долучилися, 5 шкіл, які одержали гранти, і 36 переможців, тому що кожна школа у фіналі – справжній переможець і драйвер таких потрібних і важливих для нашої країни змін», – поділилася своїми враженнями від проекту менеджер з комунікацій, Україна та Євразія Mondelēz International Юлія Малько.

«Якщо спочатку мотивацією для реєстрації шкіл у Програмі був грошовий приз, то у процесі реалізації активностей учасникам вже самим було цікаво знаходити креативні рішення: вони готували здорові сніданки для мам на День матері, насолоджувались фруктовими й овочевими тижнями, проводили фестивалі танців спільно з батьками, вчителі й учні ставали в планку на заняттях і саджали разом дерева. Можемо сміливо сказати, шо Програма «Healthy Schools» вже перетворилася у цілий рух, завдяки якому бути здоровим стало ще модніше», – коментує керівниця Центру «Розвиток КСВ Марина Саприкіна.

Пілотний проект Програми, який відбувався протягом квітня-червня 2018 року та охопив 73 заклади загальної середньої освіти Києва, Київської та Сумської областей. Навчальні заклади реалізували міні-проекти на тему здорового способу життя.
Попереду — школи з усієї України!