Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання hier qr code erstellen Погода в Днепропетровске

Структура 2018/2019 навчального року.

Відповідно до рішення Міністерства освіти і науки школам надали можливість обирати дату першого дзвоника - День знань 01 вересня або 03 вересня, у зв'язку з тим, що 01 вересня - вихідний день і закінчується не пізніше 1 липня наступного року, відповідно статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту".

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 03 вересня по 28 грудня, ІІ семестр - з 14 січня по 24 травня.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 07 червня, 11-х класів - 24 травня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули орієнтовно:

осінні - з 29 жовтня  по 04 листопада;

зимові - з 29 грудня по 13 січня;

весняні - з 25 березня по 31 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Навчальна практика та навчальні екскурсії для учнів організовуються відповідно до інструктивно - методичного листа Міністерства освіти і науки від 06.02.2008 р. №1/9-61.