Структура 2017/2018 навчального року.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" 2017/2018 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 1 вересня по 29 грудня, ІІ семестр - з 15 січня по 25 травня.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 08 - 09 червня, 11-х класів - 28 - 31 травня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 30 жовтня  по 5 листопада, зимові з 1 січня по 15 січня, весняні з 26 березня по 1 квітня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.