КЗО "Загальноосвітня школа-інтернат №3" ДОР"

Перемоги на шляху становлення особистості

Обдаровані діти - золотий запас нації,

її інтелектуальна еліта,

гордість і надія України,

джерело її авторитету у світі.

Топ - 50 кращих учнів школи - інтернат №3 на 03.04.2017 року

2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ  РІК

У 2015 - 2015 н.р. більше 30 учнів 5-10 класів стали переможцями у відбірковому турі Всеукраїнської олімпіади шкільних предметів.

Українська мова та література

Логвинова Дар’я

Біла Єлизавета

Попова Ксенія

Вперше брали участь у олімпіадах з математики, української мови, природознавства учні 3-4 класів. Бажаючих показати свої знання було багато, але перемогли:

2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ  РІК

УЧНІ ЗАКЛАДУ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ У ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ КОНКУРСАХ, ЗМАГАННЯХ, ФЕСТИВАЛЯХ.

ТРАДИЦІЙНО ВОСЕНИ У ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ ТА ПОЗА ЇЇ МЕЖАМИ ВІДБУВАЛИСЬ ОЛІМПІАДИ З РІЗНИХ ПРЕДМЕТІВ. У ДРУГОМУ ТУРІ ОЛІМПІАД (РАЙОННИЙ РІВЕНЬ) ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ 14 УЧНІВ ШКОЛИ З ПРЕДМЕТІВ: ІСТОРІЯ, БІОЛОГІЯ, МАТЕМАТИКА, АНГЛІЙСЬКА МОВА, ГЕОГРАФІЯ ТА ІНФОРМАТИКА. ПРИЗОВІ МІСЦЯ ВИХОВАНЦІ ОТРИМАЛИ З ДИСЦИПЛІН: МАТЕМАТИКА (ВОРОБЙОВ М.В., КИРНАС А.), АНГЛІЙСЬКА МОВА (ЛОГВІНОВА Д.), ІСТОРІЯ (ДУРНЄВА К.Д.), ІНФОРМАТИКА (МАРТИНЕНКО Б.)

В ОЛІМПІАДІ З МАТЕМАТИКИ (МІСЬКІЙ РІВЕНЬ, ТРЕТІЙ ТУР) УЧЕНЬ 6-А КЛАСУ КОСЕНКО Т. ПОСІВ ТРЕТЄ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ГАБЗОВСЬКА Н.С.).

У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАХОДАХ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ:

-         УЧНІ 11 КЛАСУ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «SAMSUNG НАЗУСТРІЧ ЗНАННЯМ». ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ ВІД ЗАКЛАДУ – ШАПОВАЛ О.І.

-         УЧНІ 2-ОГО, 5 ТА 6 КЛАСІВ  - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР МІЖНАРОДНОГО МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ «КЕНГУРУ 2014-2015». ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСТІ ОТРИМАНО СЕРТИФІКАТИ З ВІДМІННОЮ ОЦІНКОЮ (16 УЧНІВ), ДОБРОЮ ОЦІНКОЮ (12 УЧНІВ) ТА ОДИН СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА. ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ ВІД ЗАКЛАДУ – ГАБЗОВСЬКА Н.С.

-         УЧНІ 7-ОГО КЛАСУ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МАН ЮНІОР ЕРУДИТ З БІОЛОГІЇ. ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ ВІД ЗАКЛАДУ –
ШОШЕВА А.А.

В ЕСТЕТИЧНО-ФІЗИЧНИХ ЗАХОДАХ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ:

-         УЧНІ 2-А КЛАСУ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КОЛОСОК 2014». ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ ВІД ЗАКЛАДУ – ШАДРІНА Т.Г.

-         УЧНІ 5-8 КЛАСІВ – ОБЛАСНИЙ КОНКУРС-ВИСТАВКА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ДО ДНЯ ІНВАЛІДІВ. ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСТІ ОТРИМАЛИ ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА КОНКУРСУ.  ВІДПОВІДАЛЬНІ ПЕДАГОГИ ВІД ЗАКЛАДУ – МАРЧЕНКО О.П., МАКАРОВА Т.В.ТА БЕССОНОВА І.М.

-         УЧНІ 1-ОГО ТА 5-ОГО КЛАСІВ – ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНА КАЗКА». ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСТІ ОТРИМАЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ. ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ ВІД ЗАКЛАДУ – ВОЙТЕНКО Н.Г., БЕССОНОВА І.М.

-         УЧНІ ПОЧАТКОВОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ЯЛИНКОВА ПРИКРАСА». ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСТІ ОТРИМАЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ. ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ ВІД ЗАКЛАДУ – МАРЧЕНКО О.П., МАКАРОВА Т.В. ТА БЕССОНОВА І.М. ШАПОВАЛ О.І.

-         УЧНІ ПОЧАТКОВОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ – МАРАФОН «ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ». ВІДПОВІДАЛЬНА ОСОБА ВІД ЗАКЛАДУ – БЕССОНОВА І.М.

-         УЧНІ ПОЧАТКОВОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ВІДЕОРОЛИКІВ «СПАСИБІ ВАМ, ГЕРОЇ, ЗА ЖИТТЯ». ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСТІ ОТРИМАЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ. ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ ВІД ЗАКЛАДУ –
ШАПОВАЛ О.І., БЕССОНОВА І.М.

-         УЧНІ 5-7 КЛАСІВ – ЗМАГАННЯ «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ». ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСТІ ОТРИМАЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ. ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ ВІД ЗАКЛАДУ:
ЙОСИПОВ О.С., БЕССОНОВА І.М.

-         УЧНІ 1-ОГО, 7-10 КЛАСІВ – ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ПОВІР У СЕБЕ». ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСТІ ОТРИМАЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ. ВІДПОВІДАЛЬНА ОСОБА ВІД ЗАКЛАДУ: БЕССОНОВА І.М.

2013-2014 НАВЧАВЧАЛЬНИЙ РІК

У 2013-2014 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ УЧНІ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ІНТЕРАКТИВНОМУ КОНКУРСІ «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ З ІСТОРІЇ ТА БІОЛОГІЇ». 15 З НИХ ПОКАЗАЛИ ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ В НОМІНАЦІЯХ «ІСТОРИК-ЮНІОР ЕРУДИТ» І «ЕКОЛОГ-ЮНІОР ЕРУДИТ» ТА ОДЕРЖАЛИ СЕРТИФІКАТИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ».

25 УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕТАПІ МІЖНАРОДНОГО МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ «КЕНГУРУ», ПОКАЗАЛИ ДОБРІ РЕЗУЛЬТАТИ І БУЛИ НАГОРОДЖЕНІ ПАМ’ЯТНИМИ ПОДАРУНКАМИ ТА ОДЕРЖАЛИ ДИПЛОМИ.