В школі – інтернат № 3 лікується і вчиться 428 дітей. Педагогічний колектив - це професіонали, досвідчені вчителі та вихователі.

Серед них:

34 педагоги мають «вищу кваліфікаційну категорію»,

5 - першу,

6 - другу,

«спеціаліст» - 5,

«вчитель - методист» - 12,

«старших вчителів» - 6,

«старших вихователів» - 4,

педагог - організатор - методист - 1.

Навчально-виховний процес будується на рівні державних стандартів. Забезпечується сучасна якісна освіта. Використання  мультимедійних  засобів, впровадження в практику роботи таких типів уроків, як бінарні, уроки - презентації, уроки - проекти, уроки - лекції, уроки-диспути та інші сприяють розвитку інтересу до навчання, креативних здібностей школярів.

За останні роки змінився характер навчального процесу. Скоротилася доля подачі вчителями готової інформації, яку одержують учні від учителя, і збільшилася доля самостійної роботи. Широко впроваджується в практику роботи контроль рівня знань із використанням тестових завдань, що є суттєвою підготовкою школярів до зовнішнього незалежного оцінювання.

В інтернаті учні 4-5 класів факультативно вивчають японську мову.

Знайомляться з культурою Японії.

Для учнів усіх класів є консультаційні заняття з основних предметів.

Як результат навчальної роботи, із 209 учнів 5-10 класів 71% вчиться на достатньому та високому рівні.

У зв’язку зі стабілізацією та покращенням протікання сколіозу згідно Положення про загальноосвітню школу - інтернат та загальноосвітню санаторну школу-інтернат деяких учнів щорічно виписують із інтернату. Всі вони, навчаючись в інших закладах, підтверджують знання, набуті  в інтернаті.

У 2010/2011 навчальному році санаторна школа-інтернат перейшла на 11- річний термін навчання.

Уже було 2 випуски одинадцятих класів. Успіхи наших випускників роблять ім’я, авторитет та імідж школи-інтернату.

2011/2012 навчальний рік - перший випуск одинадцятикласників.

Із 20 випускників 18 успішно вчиться у вищих навчальних закладах ІV рівня акредитації. З них на державному бюджеті - понад 10 студентів.

2012/2013 навчальний випуск - другий випуск.

Із 18 випускників 16 вступили до вищих навчальних закладів ІV рівня акредитації та 9 студентів вчиться на бюджетній основі.

Педагогічний колектив школи-інтернату докладає багато зусиль до того, щоб випускники інтернату мали міцні знання. Створює комфортні умови, за яких кожен учень відчуває свою успішність, індивідуальну спроможність, сприяє формуванню професійних інтересів школярів.

Рівень навчання в будь-якій школі вимірюється досягненнями її випускників.

Досягнення наших випускників вагомі!

Педагогічний колектив і далі буде самовіддано працювати, докладати всі зусилля до того, щоб пишатися своїми випускниками.