Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання hier qr code erstellen Погода в Днепропетровске

Методична робота в 2017-2018 навчальному році

ЯКІСНИЙ СКЛАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
комунального закладу освіти «Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3» Дніпропетровської обласної ради» станом на 01.09.2017

Кваліфікаційні характеристики

Кількість осіб

Учителя початкової школи

7

0

1

Учителя середньої та старшої школи

32

26

4

2

Вихователі, гуртківці

24

РАЗОМ

64

04 СІЧНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МО ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ, НА ЯКОМУ  РОЗГЛЯДАЛИСЯ  ПИТАННЯ  ПЕДАГОГІЧНОЇ  МАЙСТЕРНІ  КОМАНДИ АГЕНТІВ  ЗМІН.

ЗАСІДАННЯ БУЛО ПРОВЕДЕНО У ФОРМІ ПРАКТИКУМУ  «ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ».

НА ЗАСІДАННІ ВЧИТЕЛІ  ОБМІНЮВАЛИСЬ  ДОСВІДОМ РОБОТИ З ФОРМУВАННЯ ПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ, ІННОВАЦІЙНИМИ МЕТОДАМИ НАВЧАННЯ, ФОРМУВАННЯМ НОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО МИСЛЕННЯ.

КЕРІВНИК МО ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ  АНДРІЯНОВА ЛІДІЯ МИКОЛАЇВНА ПРОАНАЛІЗУВАЛА  ІННОВАЦІЙНІ  ПІДХОДИ В РОЗВИТКУ САМООСВІТИ  ВЧИТЕЛІВ,  ПРОВЕЛА ПРАКТИКУМ-ТРЕНІНГ «СТОП ВИГОРАННЮ».  СКЛАЛИ МАРШРУТНУ КАРТУ ДЛЯ КОМАНДИ АГЕНТІВ ЗМІН ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ.

УХВАЛИЛИ: ВВАЖАТИ САМООСВІТНЮ ДІЯЛЬНІСТЬ УЧИТЕЛЯ ПРОВІДНИМ НАПРЯМКОМ ЙОГО САМОРОЗВИТКУ, ЗДІЙСНЮВАТИ РЕФЛЕКСІЮ СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

ОБГОВОРЮВАЛИСЬ АКТУАЛЬНІ ТЕМИ: «МОДЕЛЬ КОМПЕТЕНТНОГО ВЧИТЕЛЯ. ІМІДЖ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА».

АНДРІЯНОВА Л.М. ОЗНАЙОМИЛА З НОВИНКАМИ ПСИХОЛОГО – ПЕДАГОГІЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ В НОВОМУ ФОРМАТІ.

З МЕТОЮ ОБМІНУ ДОСВІДОМ РОБОТИ ПРОВЕЛИ ОБГОВОРЕННЯ НАПРАЦЬОВАНИХ МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ УЧИТЕЛІВ МО ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ЇХ САЙТІ  ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ.

Педагогічні звання

Станом на 01.09.2017  педагоги закладу мають 32 педагогічних звання

ГОЛОВА ОБ'ЄДНАННЯ - КОРОБКО ОКСАНА МИХАЙЛІВНА

СЕКРЕТАР ОБ'ЄДНАННЯ -

ШАДРІНА ТЕТЯНА ГЕОРГІЇВНА

ВОЙТЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА

ПЕЛИПЕНКО ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСІЇВНА

КАРАВАЄВА СВІТЛАНА ГЕННАДІЇВНА

ЗАСІДАННЯ БУЛО ПРОВЕДЕНО У ФОРМІ ПРАКТИКУМУ  «ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ».

1
2