16 лист. 2016

Міжнародний День толерантності.

Вихованці школи - інтернат №3, 16 листопада відзначили Міжнародний День толерантності. Були проведені бесіди, перегляд фільмів, соціальних роликів.
15 лист. 2016

"Музична вітальня" приймала гостей!

Учні 9 А та 9 Б класу, 15 листопада запросили всих бажаючих до "Музичної вітальні". Запрошені на свято вчителі та вихованці школи - інтернат №3, отримали чудові враження, приємні емоції, свято не залишило байдужими нікого.
11 лист. 2016

Тиждень пожежної безпеки «Вогонь – друг чи ворог»

В школі - інтернаті №3 з 7 по 11 листопада проходить тиждень пожежної безпеки «Вогонь – друг чи ворог». Діти повторили правила безпечного поводження з вогнем. Був проведений конкурс малюнків, показані соціальні ролики та фільми "Ні, пожежі!"
10 лист. 2016

Інформатика єднає!

"Інформатика єднає!"- під таким гаслом розпочався тиждень інформатики. Програма тижня різноманітна та цікава. Учні 4 А та 4 Б охоче прийняли участь в змаганнях з інформаційної грамотності. Учні 5-8 класів, вперше взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики "Бобер-2016" Учні 6 А та 6 Б класу активно отримували сертифікати учасників онлайн конкурс "Година Коду". Учні 3 А та 3 Б показали свою майстерність в графіці та організували виставку малюнків "Осінній вернісаж".
9 лист. 2016

Єдиний скарб у тебе - рідна мова

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, ученого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Колись цього дня віддавали до школи дітей. Батьки зі школи йшли до церкви та ставили свічку перед образом преподобного, вірячи, що він допоможе дитині вивчитися. І, що головне, вчитися все життя багато, старанно і завжди. Адже «користь від цього є велика», бо «Хто вчиться змолоду – не зазнає на старість голоду». Традиційно в День української писемності та мови покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою, проводять регіональні тематичні конкурси тощо. Вихованці школи-інтернат №3 також відзначили цей день: спочатку пройшла лінійка, де діти дізнались про це свято, а потім бажаючі приєднались до Всеукраїнського диктанту національної єдності.
28 жовт. 2016

Виставка "Золота осінь"

"Осінній вернісаж", "Ходить Гарбуз по городу" та багато інших композицій було представленно на виставці "Золота осінь" в КЗО "Загальноосвітня санаторна школа - інтернат №3"ДОР" з 24 по 28 жовтня 2016 року.
17 жовт. 2016

17 жовтня - всі на солодку ярмарку!

В санаторній школі-інтернат №3, 17 жовтня пройшла солодка благодійна ярмарка. Кошти підуть на спасіння дівчинки 7 років - Шаповалової Поліни (для пересадки костного мозгу), та на допомогу пораненим воїнам АТО.
13 жовт. 2016

14 жовтня - День захистника Вітчизни.

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. В школі - інтернат №3 дбають про традиції свого народу та вшановують воїнів захистників України. На святкову лінійку приурочену захистникам Вітчизни, прийшли воїни АТО, молоді, досвідчені, розказали про своє життя, про війну з агресором. Діти були вражені і подякували воїнам-захистникам піснями, флешмобом. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!
10 жовт. 2016

Здорові діти – здорове майбутнє України!

Велика перерва зараз в школі-інтернат №3 пролітає швидко та весело. Вихованці виконують зарядку - флешмоб. Вправно повторюють всі рухи за інструкторами ученицями 8 Б класу.
10 жовт. 2016

Вперед до перемоги!

В школі - інтернат №3 проходить І етап Всеукраїських предметних олімпіад.