КЗО "Загальноосвітня школа-інтернат №3" ДОР"

15 квіт. 2016

Тиждень учнівського самоврядування в КЗО "Загальноосвітній санаторній школі-інтернат №3"ДОР"

"Знайти свою мету в житті! Не мовчи! Не лінись!"
13 квіт. 2016

День цивільного захисту.

13 квітня в школі - інтернат №3 пройшло навчання з безпеки та життєдіяльності вихованців. За традицією до школи - інтернат завітала пожежна частина №3 міста Дніпропетровська.
8 квіт. 2016

Пробне ЗНО 2016

09 квітня 2016 року буде проводитись пробне тестування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії (математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, німецької мови, іспанської мови, російської мови, французької мови). Тестування із вказаних предметів проводяться в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на декількох тестуваннях. Початок роботи пунктів тестування об 11.00. Допуск учасників до пункту пробного тестування розпочинається о 10.15 та припиняється о 10.50
29 бер. 2016

Цікаві новини з тижня зарубіжної літератури.

Нещодавно в рамках тижня зарубіжної літератури відбулася зустріч з відомою в Україні дніпропетровською письменницею Наталією Дев’ятко.
29 бер. 2016

Шевченківські дні в школі- інтернаті №3.

З 9 по 12 березня традиційно в школі-інтернаті №3 проходили Шевченківські дні. На них було представлено багото цікавих заходів, конкурсів, виставок про життя та творчість Тараса Шевченка.

Вітаємо переможців!

Учні школи- інтернат №3 мають потяг до знань, розширення власного кругозору, випробовують свій творчий потенціал у міжнародних конкурсах.
22 бер. 2016

Увага!

Для відвідування басейну, під час весінніх канікул, необхідно взяти- резинову шапочку, пакет для зміни черевиків, фен по бажанню. В школу приходити на 9 годин ранку.
21 бер. 2016

21 березня наша школа розпочала уроки плавання!

Слідом за Європою Україна вирішила популяризувати здоровий спосіб життя та спорт. Починати вирішили з молодого покоління. За медичними даними, сьогодні лише 7% дітей є здоровими, решта – хворі і хронічно хворі. Також доведено, що діти, які займаються плаванням, хворіють рідше, аніж ті, хто, наприклад, відвідує баскетбольну чи тенісну секцію. Діти, які змалку плавали, значно здоровіші, ніж їхні «сухопутні» товариші: плавання поліпшує кровообіг, газообмін, збільшується об’єм легень, краще працює серце. З його допомогою можна не лише фізично загартувати та психологічно підтримати дитину, а й покращити здоров’я. Плавання корисне при кардіореспіраторних захворюваннях, вадах постави, низькому тонусі м’язів, захворюваннях нервової системи. Наша школа також розпочала нове направлення в оздоровленні - уроки плавання. Подивіться відео з першого пробного уроку.
18 бер. 2016

"Без родини нема щастя для людини"

Під таким девізом пройшло родинне свято в 3 А класі.
4 бер. 2016

Зі святом, Вас дорогі жінки!

Відзначати День 8 березня – це традиція. Вона не зникне навіть в тому випадку, якщо кому-небудь прийде в голову цей день скасувати. Свято вписався вже в генетичну народну пам’ять. Змінюються часи і пріоритети, але головне залишається. Зі святом, Вас дорогі жінки! День 8 березня, як і раніше залишається міжнародним святом, бо відзначають його і на пострадянському просторі, і ще в цілому ряді країн світу. І ті квіти, які прийнято дарувати жінкам в цей день, це визнання в любові, один із способів сказати представницям прекрасної статі: «Спасибі, що ти є!»