20 лют. 2017

Тиждень "Трудового навчання"

Тиждень трудового навчання проходив в школі-інтернат №3 з 13 по 17 лютого. Пропонуємо фотозвіт
20 лют. 2017

НЕБЕСНА СОТНЯ… ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВМИРАЮТЬ ВОРОГИ!

Третя річниця розстрілів: у Києві вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.
14 лют. 2017

Святий Валентин!

Свято Валентина пройшло в школі - інтернат №3. Працювала традиційна пошта, а також учні 9-11 класів запросили нас на цікаву виставу про кохання. На виставі були присутні гості- сімейні пари, які прожили в шлюбі 10, 20 та 55 років. Фрагменти з вистав "Ромео і Джульєта", "Сватання на Гончарівці", пісні, танці, вірші виконували юні таланти.
2 лют. 2017

Реєстрація на ЗНО-2017 стартує о 10:00 6 лютого.

З 10:00 6 лютого за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua), охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації. Перелік пунктів реєстрації буде розміщено на сайті Українського центру. Для випускників поточного року пункти реєстрації створено за місцем їх навчання.
30 січ. 2017

Засідання методичного об'єднання вчителів природничо - математчного циклу.

На засіданні методичного об'єднання природничо математичного циклу, яке відбулося 30.01.2017 року, піднімались важливі питання сучасної педагогіки. - Як знайти обдаровану дитину?; - Який підхід потрібно до обдарованих дітей?; - "Хмарні технології" на допомогу вчителю з обдарованими дітьми; А також пройшли он - лайн тест по виявленню обдарованої дитини на платформі "ЯКлас".
23 січ. 2017

Лекція "Чинники, що впливають на репродуктивне здоров’я молоді."

Цікаву лекцію серед учнів 8-11 класів, провели врач - акушер, гінеколог 9 - ї міської лікарні Кратковський С.М. та Лаврут Д.І.
23 січ. 2017

День соборності України

День Соборності України відзначається щорічно з 1999 року. Це свято приурочене об'єднанню УНР і ЗУНР, яке відбулося 22 січня 1919 року.
29 груд. 2016

З Новим 2017 роком!

Дай Боже Вам любові і тепла, Добра в сім’ї і затишку в оселі, Щоб щастя світла музика текла В різдвяні свята, щедрі і веселі! Хай здійснює бажання рік Новий, Хай наша школа процвітає, З чудовим святом, радості і мрій Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!
27 груд. 2016

З Новим 2017 роком!

Привітання директора школи з Новим роком!
19 груд. 2016

19 грудня - день святого Миколая!

Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці, І принесе у Вашу хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов'ю, І принесе усім здоров'я!!!