КЗО "Загальноосвітня школа-інтернат №3" ДОР"

9 лист. 2016

Єдиний скарб у тебе - рідна мова

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, ученого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Колись цього дня віддавали до школи дітей. Батьки зі школи йшли до церкви та ставили свічку перед образом преподобного, вірячи, що він допоможе дитині вивчитися. І, що головне, вчитися все життя багато, старанно і завжди. Адже «користь від цього є велика», бо «Хто вчиться змолоду – не зазнає на старість голоду». Традиційно в День української писемності та мови покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою, проводять регіональні тематичні конкурси тощо. Вихованці школи-інтернат №3 також відзначили цей день: спочатку пройшла лінійка, де діти дізнались про це свято, а потім бажаючі приєднались до Всеукраїнського диктанту національної єдності.
28 жовт. 2016

Виставка "Золота осінь"

"Осінній вернісаж", "Ходить Гарбуз по городу" та багато інших композицій було представленно на виставці "Золота осінь" в КЗО "Загальноосвітня санаторна школа - інтернат №3"ДОР" з 24 по 28 жовтня 2016 року.
17 жовт. 2016

17 жовтня - всі на солодку ярмарку!

В санаторній школі-інтернат №3, 17 жовтня пройшла солодка благодійна ярмарка. Кошти підуть на спасіння дівчинки 7 років - Шаповалової Поліни (для пересадки костного мозгу), та на допомогу пораненим воїнам АТО.
13 жовт. 2016

14 жовтня - День захистника Вітчизни.

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. В школі - інтернат №3 дбають про традиції свого народу та вшановують воїнів захистників України. На святкову лінійку приурочену захистникам Вітчизни, прийшли воїни АТО, молоді, досвідчені, розказали про своє життя, про війну з агресором. Діти були вражені і подякували воїнам-захистникам піснями, флешмобом. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!
10 жовт. 2016

Здорові діти – здорове майбутнє України!

Велика перерва зараз в школі-інтернат №3 пролітає швидко та весело. Вихованці виконують зарядку - флешмоб. Вправно повторюють всі рухи за інструкторами ученицями 8 Б класу.
10 жовт. 2016

Вперед до перемоги!

В школі - інтернат №3 проходить І етап Всеукраїських предметних олімпіад.
6 жовт. 2016

Тиждень естетичного виховання

З 3 жовтня по 7 жовтня в школі-інтернат №3 проходить тиждень художньо-естетичного виховання.
5 жовт. 2016

Олімпійський тиждень в школі-інтернат №3 завершився

Новими перемогами нас приємно вразили учні нашої школи - інтернат №3. Так в змаганні з підтягування в висі на перекладині, перемогли учні 9А класу - Дмитренко О.(І місце), 11 класу - Степанський О.(ІІ місце), 8 А класу - Панченко В.(ІІІ місце). Змагання з піонерболу в 5 А та 5 Б класі закінчилися "бойовою нічиєю". "Веселі старти" в 4 А та 4 Б, були цікавими, та закінчились перемогою 4 А класу.
19 вер. 2016

Зустріч учнів 7 Б класу з патрульною поліцією.

За ініціативою батьків 7 Б класу була організована зустріч з інспекторами поліції С.О. Бондаренко та Г.В.Карпеченковою Вихованці прослухали лекцію "Тютюн, алкоголь та наркотики. Відповідальність". Учнів зацікавив підготований матеріал, було багато запитань до працівників поліції на які вони отримали вичерпні відповіді.
19 вер. 2016

День народження Смайлика :)

Учні 2 А класу та 3 Б класу сьогодні дізнались, що смайлику виповнилось 34 роки. А ще намалювали багато смайликів на конкурс "Мій смайлик" і отримали призи. Завжди посміхайтесь :) :) :)