16 черв. 2017

Сайт табору CoCamp у нашому закладі.

Запрошуємо зануритись в атмосферу свята англійської мови! Клікайте на логотип!
1 черв. 2017

Полуничний рай

Мовний табір "GoCamp" побував в Полуничній країні "Berry lend". Нас зустрічали веселі аніматори, які провели пізнавальну та цікаву екскурсію полуничними полями, запальні танці, різноманітні квести, пригощали смаколиками з полуницею. Ми вдячні за море позитиву та яскраві емоції.
31 трав. 2017

Майстри петреківського розпису в гостях у мовного табору "GoCamp"

31 травня до мовного табору "GoCamp" завітали майстри петреківського розпису. Заняття проводились на англійській мові. Чудово провели свій час діти та наш британський друг Еліот.
30 трав. 2017

Робота мовного табору "GoCamp"

День другий. До табору завітав Еліот, наш волонтер. Діти його прийняли радісно, мовний бар'єр ще є, але на то і мовний табір, щоб навчитись вільно володіти англійською мовою.
29 трав. 2017

GoCamp – стартує в нашій школі!

Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.
26 трав. 2017

Свято останнього дзоника!

Шановні друзі!
10 трав. 2017

Шкільне самоврядування це здорово!

Не дарма процес навчання в школі називається навчально-виховним. Місія сучасної школи давно вийшла за межі тільки навчання, величезна роль відводиться соціалізації дитини. Вже в школі він повинен готуватися до дорослого життя, до необхідності зайняти своє місце в суспільстві. Очевидно, що чималу роль в цьому відіграє шкільне самоврядування. Воно являє собою міні-модель дорослою, реальної ситуації в сфері управління та ділових взаємовідносин. Тому ні вчителям, ні батькам, ні, зрозуміло, самим учням не варто недооцінювати діяльність учнівського самоврядування. Як зробити його дієвим, цікавим, корисним? Це зуміли зробити міністр та його команда шкільного самоврядування "Еврика".
27 квіт. 2017

День цивільної оборони та захисту в школі.

27 квітня у нашій школі проходив День цивільного захисту, в рамках якого було організовано ряд заходів: - пропаганда цивільного захисту; - забезпечення безпеки життєдіяльності людини у разі виникнення надзвичайних ситуацій; - відкриті уроки за програмою ЦО; - відпрацювання дій учнів та постійного складу школи у випадку виникнення пожежі; - огляд-конкурс фотогазет, плакатів з теми: Захист людини у надзвичайних ситуаціях».
26 квіт. 2017

Чорнобільській трагедії - 31 рік

Сьогодні, 26 квітня, минає 31 рік від дня найбільшої за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком, катастрофи у Чорнобилі.
25 квіт. 2017

Декада учнівського самоврядування розпочався!

Перший виховний захід пройшов в рамках декади учнівського самоврядування "Льлькова вистава".