КЗО "Загальноосвітня школа-інтернат №3" ДОР"

7 груд. 2016

Поговоримо про права дитини.

Перед вихованцями школи - інтернат №3, учнями 9-11 класів з лекцією "Права дитини на працю", виступила заступник декана юридичного факультету Алферова Тетяна Миколаївна. Багато цікавого діти взали і від студентів Коби Яни та Бобровника Романа. Такі лекції користі для юної аудиторії.
7 груд. 2016

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основними завданнями акції є: - привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; - активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства; - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; - формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
7 груд. 2016

Акція - конкурс "Годівничка"

В КЗО "Загальноосвітня санаторна школа - інтернат №3"ДОР" пройшла незвичайна природоохоронна акція-конкурс "Годівничка". В цій акції діти виготовляли з батьками годівнички, а потім їх розмістили на тереторії санаторної школи-інтернат №3. Ця акція вже війшла в традицію вихованців інтернату. Кожного року діти спасають в сильні морози та засніжену зиму братів наших менших. Велике спасибі батькам, які завжди приєднуються до акції.
2 груд. 2016

3 грудня Міжнародний день інвалідів.

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини іучасть інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю в 1982 році і названа Десятиліттям інвалідів. Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем івалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року. В 2005 році був ухвалений закон «Про реабілітацію інвалідів в Україні», яким визначені основні принципи створення правових, соціально-економічних, організаційних умов для функціонування системи підтримки фізичного, психічного і соціального благополуччя інвалідів. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів - день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.
25 лист. 2016

Тиждень англійської мови завершився показом різноманітних фестивалей, які проходять на тереторії об'єднаного королівства.

Учні 6А, 6 Б, 8 А та 8 Б прийняли участь в цікавому заході, під керівництвом вчителів Тюхменювої А.В та Толораї Л.С. Пропонуєм фотозвіт.
24 лист. 2016

"Стоп тероризму!"- під таким гаслом пройшов виховний захід в 7 А класі.

Учні 7 А класу та 8 Б класу під керівництвом Фесенко Світлани Вікторівни, розказали учням школи-інтернат за круглим столом, що означає тероризм, та як йому протистояти.
16 лист. 2016

Міжнародний День толерантності.

Вихованці школи - інтернат №3, 16 листопада відзначили Міжнародний День толерантності. Були проведені бесіди, перегляд фільмів, соціальних роликів.
15 лист. 2016

"Музична вітальня" приймала гостей!

Учні 9 А та 9 Б класу, 15 листопада запросили всих бажаючих до "Музичної вітальні". Запрошені на свято вчителі та вихованці школи - інтернат №3, отримали чудові враження, приємні емоції, свято не залишило байдужими нікого.
11 лист. 2016

Тиждень пожежної безпеки «Вогонь – друг чи ворог»

В школі - інтернаті №3 з 7 по 11 листопада проходить тиждень пожежної безпеки «Вогонь – друг чи ворог». Діти повторили правила безпечного поводження з вогнем. Був проведений конкурс малюнків, показані соціальні ролики та фільми "Ні, пожежі!"
10 лист. 2016

Інформатика єднає!

"Інформатика єднає!"- під таким гаслом розпочався тиждень інформатики. Програма тижня різноманітна та цікава. Учні 4 А та 4 Б охоче прийняли участь в змаганнях з інформаційної грамотності. Учні 5-8 класів, вперше взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики "Бобер-2016" Учні 6 А та 6 Б класу активно отримували сертифікати учасників онлайн конкурс "Година Коду". Учні 3 А та 3 Б показали свою майстерність в графіці та організували виставку малюнків "Осінній вернісаж".