4 жовт. 2017

День захисту тварин

В школі - інтернат №3, 4 жовтня учні створили виставку домашніх тварин. Було весело і незвично бачити своїх улюбленців в приміщенні школи. Вони були трошки налякані, але потім звикли до дитячого галасу.
4 жовт. 2017

Всеукраїнський день бібліотек

Учні 5 Б класу були запрошені до дитячої бібліотеки-філіалу №15 для участі у святкуванні Всеукраїнського дня бібліотек.
29 вер. 2017

День вчителя 2017

На День вчителя в школі-інтернат №3 учні зробили музично-комедйне вітання для своїх вчителів.
28 вер. 2017

Вибори шкільного парламенту "Еврика" відбулися!!!

Запекла бородьба велась протягом тижня на виборчій компанії 2017 в шкільний парламент. В боротьбі були задіяні всі сили. Новий склад шкільного парламенту "Еврика" 2017-2018 навчального року, починає працювати з 1 жовтня. Бажаємо їм іскри, щоб розвести полум'я шкільного невгасимого життя нашої школи.
21 вер. 2017

Тиждень пожежної безпеки

З 18 по 22 вересня 2017 року в школі- інтернат №3 проходить Тиждень пожежної безпеки. Учні старшої школи відвідали музей пожежників, молодші школярі навчались протипожежній грамоті по цікавим фільмам, а також була проведена навчання "Увага! Пожежа!""
19 вер. 2017

19 вересня День народження смайлика

Ах, усмішка — не так уже й багато… Подумаєш, всміхнувся, та й усе. А в когось на душі від цього свято, Когось вона до сонечка несе.
11 вер. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

В школі-інтернат №3 11 вересня відбулась зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції Амур-Нижньодніпровського відділення поліції Гобуліним О.І. На зустрічі дітям 1-го класу було розказано, про правила дорожнього руху. А ще також інспектор Горбулін О.І. 18 вересня проведе практичні заняття з правил дорожнього руху на вулиці.
8 вер. 2017

Флешмоб присвячений до Дня народження міста - ВІДБУВСЯ!!!!!!

Учні школи - інтернату №3 в день народження міста, організували "Фестиваль флешмобу". Пропонуєм відеозвіт:
7 вер. 2017

Увага! Увага! Завтра в честь народження міста Дніпра пройде фестиваль флешмобу. Приєднуйтесь!!! Буде весело!!

Величавий Дніпро, мій могутній Дніпро, Час минає - лишень молодієш. Ти Славутича ліве і праве крило- Від такої краси шаленієш. Місто рідне моє, я до тебе лечу, Хвилювання душа надто повна. Коли поряд, мені завжди все по плечу. І наснага зростає невтомно. Від ракет до метро - усе має Дніпро. Має славу свою робітничу. Щиро зичимо всім , щоб війни не було, Щоб світились від щастя обличчя!
1 вер. 2017

Новий навчальний рік - рік нових можливостей, партнерства і творчого зростання!

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання.