2 квіт. 2018

Міжнародний день дитячої книги в бібліотеці

Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен - автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначаємо Міжнародний день дитячої книги.
20 бер. 2018

Вітамінний день Зеленого кольору

20 березня в школі-інтернат №,3 пройшов дуже цікаво для 6-11 класів. Діти підготували виставку "Зелених вітамінів". Дізнались багато корисних порад про вживання вітамінів від вчителів предметників.
21 лют. 2018

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2018 року Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року. Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв. Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово і народні традиції. Саме в них народ загодовує свою історію, свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе і гідне майбутнє.
16 лют. 2018

Тиждень естетичного виховання

З 12 по 16 лютого в школі-інтернат №3 проходив Тиждень естетичного виховання. Протягом тижня діти організовували виставки своїх робіт, виставку малюнків.
16 лют. 2018

Майстер - клас «Сердешний подарунок»

13.02.2018 для учнів 6, 7, 8, 10 класів було проведено майстер - клас «Сердешний подарунок», учителем трудового навчання Бутник Н.В. з виготовлення вітальних валентинок.
14 лют. 2018

Фестивалем флешмобів закінчився день святого Валентина

В школі на День святого Валентина, відбулось багато цікавих заходів, як по класам,так і загальношкільних. В школі працювала щорічна пошта, відкритий захід до свята провели учні 6 Б та 7 А класу, а в кінці дня пройшов фестиваль флешмобів.
6 лют. 2018

Стартувала реєстрація на ЗНО 2018.

Відсьогодні, 6 лютого, стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Майбутні абітурієнти можуть зареєструватися на тестування до 19 березня.

Тиждень зарубіжної літератури

З 29 січня по 2 лютого в школі-інтернат №3 проходив Тиждень зарубіжної літератури "Сторінками улюблених книг".

Методичне об'єднання вихователів від 10.01.2018

Тема: методика формування соціально-зрілої особистості. Мета: ознайомлення з ефективними формами та методами виховного процесу щодо створення комфортних умов для самоствердження, самореалізації та становлення активної компетентної особистості.
2 лют. 2018

Прем'єра мультику "Хоробре мишиня"!

Учні нашої школи стали учасниками цікавої події- прем'єри мультфільму. А озвучували цей мультик також учні санаторної школи- інтернат №3. Пропонуєм переглянути цей мультик:)