КЗО "Загальноосвітня школа-інтернат №3" ДОР"

25 лют. 2016

Козацькі розваги-2016!

Наша школа-інтернат №3 щорічно приймає участь в конкурсі "Козацькі розваги" Цього року наша команда зайняла почесне 4 місце. Вітаємо сміливих козаків школи-інтернат №3!!!
12 лют. 2016

Відкритий виховний захід "І знову про кохання..."

В 7 А класі відбувся відкритий виховний захід "І знову про кохання..." Вихователь - Бандурка М.В.
8 лют. 2016

Майстер-клас з основ ОБЖД

Национальная полиция, взрыво-техническая служба и вооруженный оператор «34 телеканала» прибыли в один из днепропетровских интернатов. Это не спецоперация и даже не военные учения. А мастер-классы по основам безопасности жизнедеятельности. Такие практические семинары проводят в учебных заведениях города уже в четвертый раз. Об этом сообщают «Детали».
22 січ. 2016

22 січня - День Соборності (день Злуки)

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність.
22 груд. 2015

АКЦІЯ - "Збери пластикові кришки – допоможи воїнам АТО"

Сьогодні воїни АТО потребують нашої підтримки. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ. Допомога військовослужбовцям може бути різною, головне мати бажання. В Україні проходить Всеукраїнська акція зі збору та переробки пластикових пляшок та окремо кришечок-закруток для протезування воїнів АТО. Організатор по збору кришечок в нашій школі виступив благодійна дитяча організація "Рука допомоги", яка існує з 2014 року. За цей час "Рука допомоги", зробила багато добрих справ.
11 груд. 2015

Тиждень математики завершився!

З 7 по 11 грудня в школі-інтернат №3 проходив тиждень математики. Цікаві заходи підготували математики школи - Устіч О.Л., Габзовська Н.С..
27 лист. 2015

Ярмарка "Рука допомоги"

26 листопада 2015 року в школі - інтернат №3 відбулась ярмарка "Рука допомоги". Відгукнулись на клич волонтерського руху школи всі учні, батьки, вчителі. Виручені кошти підуть на цілюву допомогу воїнам АТО.
24 лист. 2015

І знову перемога!!

Вихованці школи0інтернат №3 стали лауреатами обласного конкурсу декоративно -прикладного мистецтва серед шкіл інтернатів області.
23 лист. 2015

21 листопада - річниця Революції Гідності

13 лист. 2015

В Україні розпочався тиждень безпеки на дорозі під егідою ООН

Кожні чотири хвилини в світі під колесами авто гине дитина, і наша країна в цій сумній статистиці - в лідерах. В Україні розпочався тиждень безпеки на дорозі під егідою ООН. Чому вітчизняні автошляхи стають смертельними пастками для дітей і хто має розтлумачувати малим про небезпеку на дорогах?