6 жовт. 2016

Тиждень естетичного виховання

З 3 жовтня по 7 жовтня в школі-інтернат №3 проходить тиждень художньо-естетичного виховання.
5 жовт. 2016

Олімпійський тиждень в школі-інтернат №3 завершився

Новими перемогами нас приємно вразили учні нашої школи - інтернат №3. Так в змаганні з підтягування в висі на перекладині, перемогли учні 9А класу - Дмитренко О.(І місце), 11 класу - Степанський О.(ІІ місце), 8 А класу - Панченко В.(ІІІ місце). Змагання з піонерболу в 5 А та 5 Б класі закінчилися "бойовою нічиєю". "Веселі старти" в 4 А та 4 Б, були цікавими, та закінчились перемогою 4 А класу.
19 вер. 2016

Зустріч учнів 7 Б класу з патрульною поліцією.

За ініціативою батьків 7 Б класу була організована зустріч з інспекторами поліції С.О. Бондаренко та Г.В.Карпеченковою Вихованці прослухали лекцію "Тютюн, алкоголь та наркотики. Відповідальність". Учнів зацікавив підготований матеріал, було багато запитань до працівників поліції на які вони отримали вичерпні відповіді.
19 вер. 2016

День народження Смайлика :)

Учні 2 А класу та 3 Б класу сьогодні дізнались, що смайлику виповнилось 34 роки. А ще намалювали багато смайликів на конкурс "Мій смайлик" і отримали призи. Завжди посміхайтесь :) :) :)
1 вер. 2016

День знань 2016

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
25 трав. 2016

Ярмарка!!

Ярмарка організована волонтерським рухом "Відкрита душа" знову пройшла в нашій школі. Зібрані кошти пішли на допомогу тваринам.
18 трав. 2016

Вітаємо переможців!

Наш колектив "Унісон" став переможцем обласного конкурсу "Повір у себе".
17 трав. 2016

В 2016 році День вишиванки припадає на 19 травня.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ — це свято національної єдності. У третій четвер травня (цьогоріч 19 травня) – просто одягни вишиванку, де б ти не був, і щоб не робив. Долучися до загальнонціонального флешмобу.
11 трав. 2016

15 травня - Міжнародний День сім'ї!

До Міжнародного Дня сім'ї в КЗО "Загальноосвітня санаторна школа - інтернат №3"ДОР" пройшло свято родини "Від усієї душі" організованої учнями 4 А класу (вихователь Савоскіна І.А. та бібліотекарем Твердохліб Н.О. разом з бібліотечною філією №15 для дітей). Свято було цікавим та залишило яскраві враження у дітлахів.
9 трав. 2016

В Україні сьогодні, 9 травня, відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Учні школи-інтернат №3 вшанували пам'ять загиблим воїнам в роки війни 1941-1945 рр.