15 трав. 2018

День здоров'я в школі-інтернат №3

Цікавий День здоров'я пройшов у нашій школі. До нас завітали викладачі та студенти Дніпропетровського медичного училища. Були проведені цікав лекції, практичні заняття, а також провіряли рівень тиску в учнів та вчителів. Зустріч пройшла на ура!!!!!
8 трав. 2018

День пам’яті та примирення

З 2005 року у низці країн 8 травня відзначається проголошений Генеральною Асамблеєю ООН День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. Так, у відповідній резолюції організації, яку було ухвалено 22 листопада 2004 року, пропонується державам-членам ООН, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відзначати один чи обидва ці дні (8 і 9 травня) як день пам'яті всіх жертв Другої світової війни.
26 квіт. 2018

Тиждень шкільного самоврядування

"Еврика!" - це круто!
26 квіт. 2018

Відбірковий тур "Повір у себе"

Учні школи-інтернат №3 успішно пройшли відбірковий тур щорічного обласного конкурсу "Повір у себе"
11 квіт. 2018

"Славні хлопці - козачата!"

Козацькі розваги»: у Дніпрі пройшли спортивні змагання серед особливих дітей
2 квіт. 2018

Міжнародний день дитячої книги в бібліотеці

Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен - автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначаємо Міжнародний день дитячої книги.
20 бер. 2018

Вітамінний день Зеленого кольору

20 березня в школі-інтернат №,3 пройшов дуже цікаво для 6-11 класів. Діти підготували виставку "Зелених вітамінів". Дізнались багато корисних порад про вживання вітамінів від вчителів предметників.
21 лют. 2018

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2018 року Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року. Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв. Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово і народні традиції. Саме в них народ загодовує свою історію, свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе і гідне майбутнє.
16 лют. 2018

Тиждень естетичного виховання

З 12 по 16 лютого в школі-інтернат №3 проходив Тиждень естетичного виховання. Протягом тижня діти організовували виставки своїх робіт, виставку малюнків.
16 лют. 2018

Майстер - клас «Сердешний подарунок»

13.02.2018 для учнів 6, 7, 8, 10 класів було проведено майстер - клас «Сердешний подарунок», учителем трудового навчання Бутник Н.В. з виготовлення вітальних валентинок.