Дорогі учні, педагоги, батьки!

ШКІЛЬНА РОДИНА КЗО "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №3"дор,

РАДІ БАЧИТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

11 жовт. 2018
Протягом Тижня патріотичного виховання в школі-інтернат №3 проходили ряд цікавих заходів та подій. Це були тренінги від лікарів про надання першої медичної допомоги. Виставка патріотичної книги в шкільній бібліотеці. Змаганнями по підтягуванню на перекладині. Зустріч старшоклаників з героєм АТО. І завершився тиждень благодійною ярмаркою.
10 жовт. 2018
Учні 9 класу в цьому році брали участь в міжнародному проекті «Міжнаціональна допомога у часи трагічних випробувань Другої світової війни та інших воєн» (на основі сімейних матеріалів). Діти провели колосальну роботу, були використані спогади їх рідних, фото з сімейних архівів. Захищали роботу Голенко Капітоліна та Мараховська Соня. За участь та кропітку працю діти отримали 3 місце. Вітаємо переможців!
5 жовт. 2018
Всіх, завдяки кому злітають в небо літаки, будуються міста, здійснюються відкриття і входять в життя нові технології, всіх, хто терпляче вів за руку і допомагав робити перші кроки до знань, вітаємо з чудовим святом – Днем ​​вчителя. Дякуємо вам за розумне, добре, вічне. Всі квіти світу – до ваших ніг. Щастя вам і благополуччя, дорогі вчителі.
4 жовт. 2018
Протягом Тижня безпечної поведінки на дорогах, учням школи-інтернат №3 розказували про безпечну поведінку на дорогах та вулицях. Активними учасниками були учні 1-4 класів. Вони у формі гри вивчали Правила дорожнього руху
1 жовт. 2018
Запекла боротьба велась в шкільний парламент "Еврика". Конкурентів було безліч - і ті що подали свої кандидатури в шкільний парламент, і були ті що вагалися. Міністром шкільної республіки стала - Дяченко Сюзанна, учениця 9 класу. ЇЇ попередник Циркін Ерік, передав свої повноваження та відзвітував про проведену роботу шкільного парламенту за 2017-2018 навчальний рік. Бажаємо натхнення, творчості та ентузіазму! Так тримати!
28 вер. 2018
«УРОКИ ВІЙНИ ТА ГОЛОКОСТУ – УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ» У червні 2018 року Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» за сприяння Міністерства освіти і науки України оголосив ХV МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ ШКОЛЯРІВ ТА ВЧИТЕЛІВ «УРОКИ ВІЙНИ ТА ГОЛОКОСТУ – УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ».